Přehled nabízených typů


Nabíječky


NOCO G750

-

(6/12V; 0,75A)

NOCO Genius G750 je automatická nabíječka 6V/12V - 0,75A. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, Super MF, VRLA i záložních akumulátorů o kapacitě 1,2 - 30Ah a o libovolné kapacitě pro režim udržování. Nabíječka je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius G750 také testuje stav nabití a udržuje akumulátor v trvale nabitém stavu. Výhodou je možnost tvalého připojení k nabíjenému akumulátoru. Proces nabíjení je řízený procesorem VosFX. Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu.

      Návod k použití (CZ)NOCO G1100

-

(6/12V; 1,1A)

NOCO Genius G1100 je automatická nabíječka 6V/12V - 1,1A. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, Super MF, VRLA, záložních i 12V Lithium Ion akumulátorů o kapacitě 2,2 - 40Ah a až 150Ah pro režim udržování. Nabíječka je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius G1100 kromě nabíjení i oživuje hluboce vybité, zanedbané akumulátory, testuje stav nabití a udržuje akumulátor v trvale nabitém stavu. Výhodou je možnost tvalého připojení k nabíjenému akumulátoru. Proces nabíjení je řízený procesorem VosFX. Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu.

      Technický list (CZ)
      Návod k použití (CZ)NOCO G3500

-

(6/12V; 3,5A)

NOCO Genius G3500 je automatická nabíječka 6V/12V - 3,5A. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, Super MF, VRLA, záložních i 12V Lithium Ion akumulátorů o kapacitě 2 - 120Ah. Nabíječka je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius G3500 kromě nabíjení i oživuje hluboce vybité, zanedbané akumulátory, testuje stav nabití a udržuje akumulátor v trvale nabitém stavu. Výhodou je možnost tvalého připojení k nabíjenému akumulátoru. Proces nabíjení je řízený procesorem VosFX. Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu.

      Technický list (CZ)
      Návod k použití (CZ)
NOCO G7200

-

(12/24V; 7,2A)

NOCO Genius G7200 je automatická nabíječka 12V/24V - 7,2A. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, Super MF, VRLA, záložních i 12V Lithium Ion akumulátorů o kapacitě 14 - 230Ah. Nabíječka je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius G7200 kromě nabíjení i oživuje hluboce vybité, zanedbané akumulátory, testuje stav nabití a udržuje akumulátor v trvale nabitém stavu. Výhodou je možnost tvalého připojení k nabíjenému akumulátoru. Proces nabíjení je řízený procesorem VosFX. Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu. Noco Genius G7200 je vybaven 9 nabíjecími módy: Standby, 12V NORM (pro kyselinové, bezúdržbové, gel, Ca-Ca akumulátory), 12V COLD/AGM (pro AGM akumulátory), 24V NORM, 24V COLD/AGM, 12V LITHIUM, 12V AGM+, 13.6V SUPPLY (5A zdroj) a 12V REPAIR (oživovací režim).

      Technický list (CZ)
      Návod k použití (CZ)
NOCO G15000

-

(12/24V; 15A/7,5A)

NOCO Genius G15000 je automatická nabíječka 12V-15A/24V-7,5A. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, Super MF, VRLA, záložních i 12V Lithium Ion akumulátorů o kapacitě 50 - 400Ah. Nabíječka je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius G15000 kromě nabíjení i oživuje hluboce vybité, zanedbané akumulátory, testuje stav nabití a udržuje akumulátor v trvale nabitém stavu. Výhodou je možnost tvalého připojení k nabíjenému akumulátoru. Proces nabíjení je řízený procesorem VosFX. Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu. Noco Genius G15000 je vybaven 9 nabíjecími módy: Standby, 12V NORM (pro kyselinové, bezúdržbové, gel, Ca-Ca akumulátory), 12V COLD/AGM (pro AGM akumulátory), 24V NORM, 24V COLD/AGM, 12V LITHIUM, 12V AGM+, 13.6V SUPPLY (5A zdroj) a 12V REPAIR (oživovací režim).

      Technický list (EN)
NOCO G26000

-

(12/24V - 26A/13A)

NOCO Genius G26000 je automatická nabíječka 12V-26A/24V-13A. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, Super MF, VRLA, záložních, 12V Lithium Ion i 16V Lithium Ion Racing akumulátorů o kapacitě 50 - 500Ah. Nabíječka je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius G26000 kromě nabíjení i oživuje hluboce vybité, zanedbané akumulátory, testuje stav nabití a udržuje akumulátor v trvale nabitém stavu. Výhodou je možnost tvalého připojení k nabíjenému akumulátoru. Proces nabíjení je řízený procesorem VosFX. Nabíječka je vybavená speciálním režimem JUMP charge s nabíjecím proudem až 30A po dobu 5 minut. Režim zajišťuje rychlo-oživení plně vybitého akumulátoru pro jeho následné užití pro start. Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu. Noco Genius G26000 je vybaven 11 nabíjecími módy: 12V NORM (pro kyselinové, bezúdržbové, gel, Ca-Ca akumulátory), 12V COLD/AGM (pro AGM akumulátory), 24V NORM, 24V COLD/AGM, 12V LITHIUM, 12V AGM+, 16V LITHIUM RACING, 16V AGM RACING, 13.6V SUPPLY (5A zdroj), 12V REPAIR (oživovací režim) a JUMP charge (30A/5minut)..

      Technický list (EN)Boostery - přenosná startovací zařízení


NOCO GB40

-

(12V; 300A)

NOCO Genius GB40 slouží pro nouzové startování osobních automobilů, motocyklů, čtyřkolek, sekaček atd. proudem až 300A. NOCO Genius Boost GB40 je velmi bezpečné startovací zařízení, které je díky kapesním rozměrům jedno z nejmenších, nejlehčích a nejpřenosnějších startovacích zařízení svého druhu na světe. Cílem výrobce NOCO nebylo jen vytvořit skvělé profesionální startovací zařízení pro autoservisy, ale vyrobit natolik jednoduché a bezpečné zařízení, které může doslova obsluhovat i matka držící dítě. Ochrana spouštěcím tlačítkem zajištuje bezpečnost při použití a vylučuje zkrat startovacího systému. GB40 není určené jenom pro startování, ale i jako zdroj spolehlivého nabíjení tabletů, mobilů nebo GPS přes USB výstup. GB40 nabijete jednoduše přes USB port z notebooku, PC, 230V AC USB adaptéru nebo z USB nabíječky autozapalovače. Zařízení je určeno výhradně pro pomocný start pro 12V olověné kyselinové, bezúdržbové, AGM a GEL akumulátory.

      Technický list (EN)
NOCO GB70

-

(12V; 500A)

NOCO Genius GB70 slouží pro nouzové startování osobních automobilů, malých dodávek, motocyklů, čtyřkolek, sekaček atd. reálným proudem až 500A. NOCO Genius Boost GB70 je velmi bezpečné startovací zařízení, které je díky kapesním rozměrům jedno z nejmenších, nejlehčích a nejpřenosnějších startovacích zařízení svého druhu na světe. Cílem výrobce NOCO nebylo jen vytvořit skvělé profesionální startovací zařízení pro autoservisy, ale vyrobit natolik jednoduché a bezpečné zařízení, které může doslova obsluhovat i matka držící dítě. Ochrana spouštěcím tlačítkem zajištuje bezpečnost při použití a vylučuje zkrat startovacího systému. GB70 není určené jenom pro startování, ale i jako zdroj spolehlivého nabíjení tabletů, mobilů nebo GPS přes USB výstup. GB70 nabijete jednoduše přes USB port z notebooku, PC, 230V AC USB adaptéru nebo z USB nabíječky autozapalovače. Zařízení je určeno výhradně pro pomocný start pro 12V olověné kyselinové, bezúdržbové, AGM a GEL akumulátory.

      Technický list (EN)
NOCO GB150

-

(12V; 1000A)

NOCO Genius GB150 slouží pro nouzové startování osobních automobilů, dodávek, malých nákladních automobilů, motocyklů, čtyřkolek, sekaček atd. reálným proudem až 1000A. NOCO Genius Boost GB150 je velmi bezpečné startovací zařízení, které je díky kapesním rozměrům jedno z nejmenších, nejlehčích a nejpřenosnějších startovacích zařízení svého druhu na světe. Cílem výrobce NOCO nebylo jen vytvořit skvělé profesionální startovací zařízení pro autoservisy, ale vyrobit natolik jednoduché a bezpečné zařízení, které může doslova obsluhovat i matka držící dítě. Ochrana spouštěcím tlačítkem zajištuje bezpečnost při použití a vylučuje zkrat startovacího systému. GB150 není určené jenom pro startování, ale i jako zdroj spolehlivého nabíjení tabletů, mobilů nebo GPS přes USB výstup. GB150 nabijete jednoduše přes USB port z notebooku, PC, 230V AC USB adaptéru nebo z USB nabíječky autozapalovače. Zařízení je určeno výhradně pro pomocný start pro 12V olověné kyselinové, bezúdržbové, AGM a GEL akumulátory.

      Technický list (EN)Solární nabíječky


NOCO XGS4AUTO 4W

-

(12V; 4W)

NOCO Genius XGS4AUTO 4W je solární nabíječka, sloužící pro dobíjení 12V olověných kyselinových, gelových, AGM nebo jakýchkoli bezúdržbových akumulátorů. Jedná se o pohodlný způsob, jak zabránit samovybíjení autobaterií. Jako zdroj slouží dva fotovoltaické panely na bázi monokrystalického křemíku, s účinností 18%. Díky zabudovanému IN/OUT konektoru je pro zvýšení výkonu možné spojit více panelů. Balení obsahuje solární panely, kleště (krokosvorky), autokonektor (do cigaretového zapalovače), prodlužovací kabel, 12V FLEX regulátor. Nabíječka má ochranu proti přebíjení akumulátorů i proti přepólování.


      Návod k použití (EN)
NOCO XGS4USB 4W

-

(5V; 4W)

NOCO Genius XGS4USB 4W je solární nabíječka, sloužící pro nabíjení 5V USB zařízení přes přibalený USB FLEX regulátor. Možno použít pro nabíjení USB zařízení jako powerbanky, mobily, tablety, GPS, atd. Jako zdroj slouží dva fotovoltaické panely na bázi monokrystalického křemíku, s účinností 18%. Díky zabudovanému IN/OUT konektoru je pro zvýšení výkonu možné spojit více panelů. Balení obsahuje solární panely, USB FLEX regulátor a powerbanku XGB3 s kapacitou 3000 mAh.


      Návod k použití (EN)
NOCO XGS9USB 9W

-

(5V; 9W)

NOCO Genius XGS9USB 9W je solární nabíječka, sloužící pro nabíjení 5V USB zařízení přes přibalený USB FLEX regulátor. Možno použít pro nabíjení USB zařízení jako powerbanky, mobily, tablety, GPS, atd. Jako zdroj slouží dva fotovoltaické panely na bázi monokrystalického křemíku, s účinností 18%. Díky zabudovanému IN/OUT konektoru je pro zvýšení výkonu možné spojit více panelů. Balení obsahuje solární panely, USB FLEX regulátor, kabel USB / Micro USB a powerbanku XGB3 s kapacitou 3000 mAh a zabudovanou LED svítilnou se svítivostí 250 lumenů.


      Návod k použití (EN)    © 2011 MICRONIX, spol. s r.o. Created by Libor Diviš